„Street angels“

„Street angels“ je instrumental koji se nalazi na istoimenoj kompilaciji izdatoj 2000. godine. Komponovali su je brazilski muzičari Danilo Cayummi i Marcelo Salazar. Oni su istovremeno i izvođači ove numere uz pomoć prateće sekcije.

Meni veoma drag instrumental, koji sam koristio kao špicu za emisiju Intonacija, emitovanu na nekoj drugoj radio stanici pre dolaska na 202-ku. Poslušajte ga ako želite. Oduzeće Vam samo četiri minuta a možda Vam se i svidi 🙂

2 mišljenja na „„Street angels“

  1. Božanstven je, Joco. Nažalost, nisam slušala emisiju ranije, kao što najverovatnije neću slušati ni prvu narednu zbog obaveza koje imam do kraja sedmice. Sećam se da sam Intonaciju viđala u programskoj šemi kod Straleta na radiju pre nekih sedam, osam godina, ali je nikad nisam pratila zbog neodgovarajućeg termina emitovanja.
    Bilo bi divno da ako imaš snimke starih emisija (pre 202) to negde i postaviš, volela bih da ih preslušam.

    Sviđa mi se

Ostavite odgovor

Popunite detalje ispod ili pritisnite na ikonicu da biste se prijavili:

WordPress.com logo

Komentarišet koristeći svoj WordPress.com nalog. Odjavite se /  Promeni )

Slika na Tviteru

Komentarišet koristeći svoj Twitter nalog. Odjavite se /  Promeni )

Fejsbukova fotografija

Komentarišet koristeći svoj Facebook nalog. Odjavite se /  Promeni )

Povezivanje sa %s